KONST / Litografier / Färglitografi 15153278
nr 1515 3278
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 206/360. Färglitografi, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 74x82 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:14:24
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)